Arama

Alkent 2000 Çamlıca Sitesi'nde Geleneksel Tavla Turnuvası Heyecanı

Alkent 2000 Çamlıca Sitesi'nde her yıl büyük bir heyecanla beklenen geleneksel tavla turnuvasının tarihi açıklandı. 28 Temmuz Pazar günü düzenlenecek olan turnuva için kayıtlar başladı.

10/07/2024 15:34 | Son Güncelleme : 12/07/2024 20:52 | Okunma Sayısı : 18 | Haber Merkezi


Alkent 2000 Çamlıca Sitesi'nde Geleneksel Tavla Turnuvası Heyecanı

Alkent 2000 Çamlıca Sitesi'nde geleneksel hale gelen ve her yıl büyük bir katılım ve coşkuyla gerçekleştirilen tavla turnuvasının bu yılki tarihi belli oldu. Site sakinlerinin sabırsızlıkla beklediği turnuva, 28 Temmuz Pazar günü yapılacak. Turnuvaya katılmak isteyenler için belirlenen katılım ücreti ise kişi başı 500 TL olarak duyuruldu.

Turnuvaya iştirak etmek isteyen Alkent 2000 Çamlıca Sitesi sakinlerinin, kayıt işlemlerini 25 Temmuz saat 17:00’a kadar tamamlamaları gerekiyor. Kayıt işlemleri için site yönetimi ile iletişime geçilmesi yeterli olacak. Geçtiğimiz yıl büyük bir çekişmeye sahne olan turnuvanın, yine heyecanı yaşatması bekleniyor.

Bu turnuva, sadece bir rekabet ortamı sunmakla kalmıyor, aynı zamanda site sakinlerinin kaynaşmasına ve birlikte hoş vakit geçirmesine de olanak tanıyor. Turnuva sonunda kazananlar, çeşitli ödüllerle de taçlandırılacak. Geleneksel hale gelen bu etkinlik, her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük bir ilgi göreceğe benziyor.

Alkent 2000 Çamlıca Sitesi sakinleri, hem keyifli zaman geçirmek hem de yeteneklerini sergilemek için bu turnuvaya katılmayı dört gözle bekliyor. Turnuva ile ilgili daha fazla bilgi almak ve kayıt yaptırmak için site yönetimi ile irtibata geçebilirsiniz.

 

Etiketler : alkent alkent çamlıca tavla turnuvası alkent yaşam
Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Van'da 3 bin 200 yıllık beyin ameliyatının izleri bulundu

Van'da 3 bin 200 yıllık beyin ameliyatının izleri bulundu

Çatak ilçesinde 3 bin 200 yıl öncesine ait olduğu tespit edilen 400 insan iskeletinden 30'unda, beyin ameliyatı izlerine rastlandı.

7 ay önce
İstanbulun sekiz semtinin sekiz leziz simgesi!

İstanbulun sekiz semtinin sekiz leziz simgesi!

İstanbul, sadece tarihi ve kültürel zenginlikleriyle değil, aynı zamanda eşsiz lezzetleriyle de büyülüyor. Neredeyse her semtin kendine özgü bir mutfağı ve tadı var. Bu yazımızda, İstanbul’un sekiz semtine bir lezzet turu düzenliyoruz.

5 gün önce
Göklerin sahipleri Türkiye’nin misafirleri!

Göklerin sahipleri Türkiye’nin misafirleri!

Büyükçekmece’nin asil yazlıkçıları leylekler çoktan yuvalarına döndü. Türkiye sadece leylekler için değil birçok göçmen kuş için bir köprü, bir mola yeri, bir yaşam alanı ve her şeyden önce bir yaşam mücadelesinin merkezi.

5 gün önce
Yorumlar