Arama

Usta sanatçı yorumluyor: Defne'nin Ekranı!

Defne Yalnız'la her hafta pazartesi günleri buluşacağımız yeni serimiz 'Defne'nin Ekranı'na hoş geldiniz! İlk bölümümüzde Defne Yalnız, programın içeriği ve ilerleyiş biçimi hakkında bilgiler veriyor. Yeni ve eski diziler, sinema ve televizyon dünyasından detaylarla dolu bu yolculuğa bizimle katılın. Siz sevgili izleyenlerimizi bekleyen dizi yorumları, öneriler ve içgörüler için kanalımıza abone olmayı unutmayın!

08/07/2024 16:30 | Son Güncelleme : 12/07/2024 21:50 | Okunma Sayısı : 20 | Haber Merkezi


Etiketler : defne yalniz durin sahneidurin ajans alkent
Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Ekin Tükek: “Topluma fayda sağlayacak projelerde yer almak istiyorum”

Ekin Tükek: “Topluma fayda sağlayacak projelerde yer almak istiyorum”

İleriki nesillere katma değeri yüksek organizasyonlar bırakıp topluma fayda sağlayacak işler yapmak istiyorum. Hedefimiz çok para kazanmak değil, kazandıklarımızı daha çok kişiyle paylaşabilmek.

2 yıl önce
Duygularımıza notalarla yön veren usta: Cahit Berkay

Duygularımıza notalarla yön veren usta: Cahit Berkay

Hayat anlayışınız, siyasi görüşünüz ne olursa olsun bazı sanatçılar muhakkak dokunur kalbinize. Yaşamın bir yerinde illa ki çıkarlar karşınıza. Alkent Yaşam’ın bu sayısında zihnimize kazınan eşsiz melodilerin sahibi Vahit Berkay ile buluştuk. Dev sanatçı, bu kez notalarla değil, müthiş bir yaşam hikayesiyle değdi yüreklerimize.

1 yıl önce
Toskana Vadisi doğa dostu projelerle canlanıyor

Toskana Vadisi doğa dostu projelerle canlanıyor

Toskana Vadisi Evleri’nin yeni yönetiminin hayata geçirmeyi hedefledikleri çevre dostu projelerini Ümit Rüstem Zorlu’dan dinledik. Ümit Bey’in, Toskana’ya özel planlarına kulak verdiğimizde, söz konusu projelerin tüm Türkiye’ye yayılmasını arzuladık.

2 yıl önce
Yorumlar