Arama

Gizlilik Politikası

Bu site, yani ‘alkentyasam.com’ Bir DURİN AJANS iştirakidir.

Site sayfalarını kişisel herhangi bir bilgi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, içerik hakkında bilgi alabilirsiniz.

İnternet sitemizi ziyaretinizde kişisel bilgileriniz, sadece sizin bilginiz dahilinde, sizden temin edilebilmektedir. Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz ‘alkentyaşam.com’ tarafından korunmaktadır. Bu nedenle, söz konusu kişisel bilgiler sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece tarafımızdan diğer kişilere verilmeyecektir.

Kayıt ve yorum yapmak için kullandığınız e-posta adresiniz ve IP adresiniz sadece üyeliğinizle veya yorumlarınızla ilgili bilgilendirme iletileri göndermek için kullanılacak, yasal zorunluluklar veya izniniz haricinde kesinlikle üçüncü şahıs ve kurumlarla paylaşılmayacaktır.
Yapılan yorumlardaki içeriklerden ise yorum sahibi sorumludur.

Bilgi güvenliğinizi sağlamak amacı ile sizlerin de şifrelerinizi kimse ile paylaşmamanız gerekliliğini vurgulamak isteriz.

Elektronik posta iletişiminde, söz konusu mesaj şifrelenmediği takdirde mesajın güvenliğinin garanti altına alınamadığını ve göndereceğiniz elektronik postaların güvenliğinden sizlerin sorumlu olduğunu hatırlatmak isteriz.

Web sitemizde ‘alkentyasam.com’ tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu internet sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz, o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtmek isteriz.

Kısacası, ‘alkentyasam.com’, bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

Tüm bunların dışında, ‘alkentyasam.com’ servisleri ile ilgili detaylı bilgi almak, üyelik işlemlerini gerçekleştirmek veya üyelikten ayrılmak için iletişim sayfamızdaki bilgileri kullanarak ya da iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.