Beylikdüzü, Büyükçekmece ve Esenyurt çevresinde yaşayan dezavantajlı vatandaşlara maddi ve manevi destek sağlayan Gününe İyilik Kat Oluşumu, dördüncü yaşını kutladı. Beylikdüzü Yaşam Vadisi’nde yer alan Defne Restoran’da düzenlenen kutlama yemeğinde bir araya gelen Gününe İyilik Kat Gönüllüleri, bugüne kadar yaptıkları yüzlerce yardım projesi dolayısıyla bir hayli mutlu olduklarını ifade ederken, ailelerinin sürekli büyüdüğüne vurgu yaptılar.

“HEDEF DAHA ÇOK KİŞİYE ULAŞMAK”

Defne Restoran’da bulunamayan gönüllüler ise gönderdikleri mesajlarla bu mutlu güne dahil oldular. Kuruluş anından bu yana, Gününe İyilik Kat Oluşumu gönüllülerinden biri olan Fatma Hoşgöz gönderdiği mesajda, çok daha fazla kişiye dokunmak için çaba sarf ettiklerine vurgu yaparken, “Bugün aranızda olmayı çok isterdim. Ancak kalbim her zaman sizlerle. Orada olan, olamayan tüm arkadaşlarımıza gönülden teşekkür ediyorum” diye konuştu. Geceye katılan diğer gönüllüler ise duygu ve düşüncelerini şu cümlelerle ifade ettiler…


YEŞİM BAHAR

“AİLEMİZ SÜREKLİ BÜYÜYOR”

Bugün burada dördüncü yılımızı tamamlamış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Binlerce gündür, ihtiyacı olan binlerce güzel yüreğe dokunduk. Harika bir ekiple bugünlere kadar geldik. İyilik yolculuğumuzun başladığı andan bu yana, Gününe İyilik Kat gönüllülerine destek olan herkese ayrıca teşekkürlerimizi sunuyoruz. Şimdi, bugüne kadar yaptıklarımızın üzerine neler koyabiliriz diye düşünme zamanı. Gününe İyilik Kat Ailesi sürekli büyüyor. Son dönemde farklı yardım kuruluşlarıyla da el ele verip hiçbir ayrım yapmadan dezavantajlı kişilerin hayatlarına iyilik saçmaya devam ediyoruz. Desteklerimizin her geçen gün artacağına eminim.


DENİZ DEMİR

“BU YOLCULUK SÜRECEK”

Bugün, gerçekten de çok güzel bir organizasyonun içindeyiz. Dört yıl boyunca ihtiyacı olanların günlerine iyilik kattık. Bu güzel yolculuk kesintisiz sürüyor ve her zaman da devam edecektir diye düşünüyorum.


AYŞEGÜL POLATCAN

“HEP BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ”

Gününe İyilik Kat Gönüllüleri olarak; burada, bu anlamlı günde bir araya geldik. Hep birlikte güçlüyüz hep birlikte mutluyuz. Daha güzel şeylere imza atmak için bir aradayız. Herkese elimizden geldiği kadar, ayrım gözetmeden destek oluyoruz. Temennimiz bu desteklerin artarak devam etmesi.


GÜLŞEN BÜYÜKÇELİKOK

“DESTEKLERİMİZ ARTARAK SÜRECEK”

Kutlama yemeğindeki bir diğer Gününe İyilik Kat gönüllüsü de Gülşen Hanım’dı… Gülşen Hanım, oluşumun dördüncü yılı nedeniyle Ramazan Ayı öncesinde bir araya geldiklerine dikkat çekerken şunları söyledi: “Bugün aslında sadece kutlama yapmak için değil, aynı zamanda Ramazan yardımlarımızı organize etmek için bir araya gelmiş olduk. Böyle bir oluşumun üyesi olmak beni gerçekten de onurlandırıyor. Umarım desteklerimiz oluşumumuzla birlikte daha fazla yüreğe dokunacak şekilde büyümesini sürdürecektir”.


FEVZİYE YETİŞİR

“GÜZEL ŞEYLERE İMZA ATMAK”

Bu güzel oluşumun dördüncü yılını noktaladık ve beşinci yılımıza ‘merhaba’ dedik. Kurulduğumuz andan itibaren geriye dönüp baktığımızda çok güzel işlerin altın imza attığımızı görüyoruz. Bu gerçekten de Gününe İyilik Kat Gönüllüleri ve tüm destekçilerimiz için onur verici bir durum. Gıda paketlerini evlere kadar taşımak, ihtiyacı olan evlatlarımızın eğitim süreçlerine katkıda bulunmak ve bu eylemlerin karşısında gülen yüzlere şahit olmak gerçekten de müthiş bir duygu.


FUNDA CANPOLAT

“MUTLU ETMEK İÇİN ÇABALIYORUZ”

Gününe İyilik Kat Gönüllüleri olarak ulaşabildiğimiz ihtiyaç sahiplerinin her zaman yanlarında olmaya çalıştık. Dezavantajlı bireyleri, aileleri ve çocukları mutlu etmek için çaba sarf ettik. Geride bıraktığımız dört yıl içinde çok önemli projelerin altına imza attık. Yolumuza durmadan devam edeceğiz.


SİNEM BALCIOĞLU

“HEM MUTLULUK HEM GURUR”

Kurulduğumuz günden bu yana; çocuklara, büyüklere, ailelere, kısacası ihtiyacı olan herkese yardım etmek için elimizden ne geliyorsa yaptık. Bundan sonra da desteklerimiz devam edecek, devam etmek zorunda. Bu bizim için hem mutluluk hem de gurur verici bir durum. Bize destek olan herkese teşekkür ediyoruz.


ŞEHRİMAN GÜMÜŞ

“GÜNLERE İYİLİK KATMAYA DEVAM…”

Gününe İyilik Kat Gönüllüleri olarak, ihtiyacı olan kişilerin günlerine iyilik saçmaya başlayalı tam dört yıl oldu. Engellilere, maddi anlamda zor durumda olanların hayatına olumlu anlamda dokunmaya, onların günlerine iyilik katmaya hiç durmadan devam edeceğiz.


FATMA KARASU

“HEDEFİNE ULAŞAN YARDIMLAR…”

Topluma fayda sağlayan her dernek her kurum ve her oluşum bizler için değerlidir. Bizim Gününe İyilik Kat Gönüllüleri olarak diğer organizasyonlardan farkımız dezavantajlı kişilerin ihtiyaçlarını son aşamaya kadar takip etmemiz. Gıda kolilerini ya da diğer ihtiyaçlarını kapılarına kadar götürmek, ihtiyaç duydukları sosyal süreçleri son noktaya kadar takip etmek bizim destek süreçlerimizin olmazsa olmaz unsurları. Ayrıca ihtiyaç sahibi kişilerle, gerekli yardım ve destekler sağlandıktan sonra da iletişimimiz asla kesmiyoruz.


GAMZE TOKMAN

“GÜÇLERİMİZİ BİRLEŞTİRİYORUZ”

Gününe İyilik Kat Gönüllüleri arasına yeni katıldım. Aynı zamanda Esenyurt Güçlü Kadınlar Kooperatifi Başkanlığı görevini de yürütüyorum. Beylikdüzü’nde ikamet ediyorum. Birbirinden değerli işlerin altına imza atan böyle bir oluşumdan haberdar olduğum anda, bu güzel insanların arasına dahil olmak istedim. Dediğim gibi Esenyurt’ta dezavantajlı kadınlarımıza, Esenyurt Güçlü Kadınlar Kooperatifi olarak yardımlar yapıyoruz. Bundan sonra Gününe İyilik Kat Oluşumu ile birlikte de çok değerli işler yapacağız.


LEYLA PEKER

“BÜYÜK VE GÜZEL BİR AİLE”

Bugün burada, Gününe İyilik Kat Oluşumu’nun dördüncü yılını kutlamak için bir araya geldik. Geriye dönüp yaptıklarımıza şöyle bir baktığımızda, ne kadar güzel bir aile kurduğumuzu, bugün çok daha net bir şekilde anlayabiliyorum. Bölgemizde, ihtiyacı olan her dezavantajlı birey için elimizi taşın altına koyduk. İyilik yolculuğumuzda bizlere destek olanlara ve koordineli çalıştığımız tüm oluşumlara da ayrıca teşekkür ediyorum. İhtiyaç sahiplerinin önce günlerine, sonra da hayatlarına iyilik katmak için şartlarımızı zorlamaya devam edeceğiz. Şu an dördüncü yılımızı tamamladık ve Gününe İyilik Kat Gönüllüleri olarak bu oluşumu yaşatmak için elimizden gelenin fazlasını yapacağız.


İLKE DUYAN

Gününe İyilik Kat Oluşumu, farklı işlerde, farklı sektörlerde boy gösteren iş insanlarını, ev kadınlarını bir çatı altında toplayan bir organizasyon. Gönüllülerimizin hepsi birbirinden değerli isimler. Enerjimiz de çok iyi. Bu noktada bu güzel oluşumun fitilini ateşleyen Leyla Peker’e gerçekten de minnettarım. Gününe İyilik Kat sayesinde nice güzel gönüle dokunduk. İyilik hedefiyle yola çıktığımız her işi son noktasına kadar takip etik. Yardımlarımızın tamamını kendi ellerimizle, gözlerimiz görerek belirlediğimiz hedeflere ulaştırıyoruz. Bu noktada tüm gönüllü arkadaşlarıma ve destekçilerimize teşekkür ediyorum.

YILMAZ DOĞAN (DEFNE RESTORAN SAHİBİ) 

“GÖNÜLLÜLERE AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Gününe İyilik Kat Oluşumu’nun dördüncü yıl kutlamalarının yapıldığı Defne Restoran’ın sahibi Yılmaz Doğan ise bu özel güne ev sahipliği yaptıkları için büyük mutluluk duyduğunu dile getirdi. Aynı zamanda oluşumun destekçilerinden de biri olan Yılmaz Doğan, “Birbirinden değerli hanımefendiler, güzel düşünceleriyle birçok insanın hayatına dokunuyorlar. İhtiyaç sahiplerine ulaşıp eksiklerini tamamlamak için var güçleriyle çalışıyorlar. Özellikle son yıllarda, ailelerin, kişilerin mağduriyetleri çok fazla. Biz de elimizden geldiği kadar ihtiyaç sahiplerini bulup kendilerini rencide etmeden bazı destekler veriyoruz. Bu felsefeden yola çıkarak, Gününe İyilik Kat Gönüllülerinin her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

KUTLAMAYA AİT DİĞER FOTOLAR

 

 

Son Eklenenler

Japonya’da ‘Beni-Koji’ tüketimi: Beni-Koji ile ilgili ölüm sayısı artıyor

Japonya'da takviye diyet gıdası beni-koji nedeniyle yaşanan ölümlerle ilgili endişe artıyor. Kobayashi Pharmaceutical Co. firmasının açıklamasına göre,...

Rüyalardan doğan manastır: Sümela

Trabzon’un yemyeşil vadisinde sanki sırtını ardındaki dağa yaslamış gibi bin 600 yıldır ayakta duruyor. Uçurumun kenarında adeta...

Hayatlara dokunan bir psikoterapist: BAŞAK GÜRTEKİN TOPRAK

Bir Klinik Psikolog, Çift ve Aile Terapisti, akademik hayatını sağlık politikalarına adamış bir aktivist, aile şirketlerine danışmanlık...

Alkışlar Nevin Yılmaz’a

Başarılı tiyatro oyuncusu Uğur Aslan, “Afara: Bir Arabesk Müzikali” isimli oyununu kanser hastası kadın depremzedeler için sahneledi....
spot_imgspot_img

İlgili Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img