Alkent sakinlerinden Tuna ve Merve Coşkun çiftinin kızları Ada’nın ilk yaş günü, Çamlıca Tesisleri’nde düzenlenen müthiş bir doğum günü partisi ile kutlandı.

Alkent Çamlıca Sosyal Tesisleri, 29 Mart Salı günü müthiş bir doğum günü partisine ev sahipliği yaptı. Tuna ve Merve Coşkun çiftinin yaşını dolduran güzeller güzeli kızları Ada’nın doğum günü etkinliğine katılım da oldukça yüksekti.


Ada, babası Tuna Coşkun’un kucağında, babaannesi Diler Coşkun (en solda), annesi Merve Coşkun ve anneannesi Aşkım Aşkım Sezgin (en sağda) ile birlikte Alkent Yaşam objektiflerine poz verdi.

Alkent sakinleri, aile yakınları ve yine aile dostlarının akın ettiği etkinlikte, Ada’nın ilk doğum günü pastası şarkılar eşliğinde kesildi.

Ada’nın doğum günü ile birlikte partisine katılan diğer çocuklar da organizasyonda yer alan deniz kızını görünce bir hayli mutlu oldular. Aksesuarlardan süsleme unsurlarına kadar en ufak ayrıntının dahi incelikle düşünüldüğü doğum günü partisinde yer alan isimlerden olan Ada’nın Ananesi Aşkım Sezgin, “Torunuma sağlık, sıhhat ve mutlu bir yaşam diliyorum” temennisinde bulundu.

Ada’nın anne ve babası Tuna ve Merve Coşkun çifti ise böyle güzel bir günde kendilerini yalnız bırakmayan misafirlerine teşekkürlerini sundu. Merve Coşkun duygularını şu sözlerle dile getirdi: “Ada’nın ilk doğum günü ve biz eşimle birlikte tarif edilemez duygular içerisindeyiz. Çocukların, gerçekten de yuvaların sağlam temelleri olduğunu bugün çok daha net bir şekilde anladım. Ada’nın bir gülüşü bile hayatımızı anlamlandırıyor. Bu vatana hayırlı bir çocuk yetiştirmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Çocukların sağlığı ve mutluluğu her şeyden önemli.”

Son Eklenenler

Japonya’da ‘Beni-Koji’ tüketimi: Beni-Koji ile ilgili ölüm sayısı artıyor

Japonya'da takviye diyet gıdası beni-koji nedeniyle yaşanan ölümlerle ilgili endişe artıyor. Kobayashi Pharmaceutical Co. firmasının açıklamasına göre,...

Rüyalardan doğan manastır: Sümela

Trabzon’un yemyeşil vadisinde sanki sırtını ardındaki dağa yaslamış gibi bin 600 yıldır ayakta duruyor. Uçurumun kenarında adeta...

Hayatlara dokunan bir psikoterapist: BAŞAK GÜRTEKİN TOPRAK

Bir Klinik Psikolog, Çift ve Aile Terapisti, akademik hayatını sağlık politikalarına adamış bir aktivist, aile şirketlerine danışmanlık...

Alkışlar Nevin Yılmaz’a

Başarılı tiyatro oyuncusu Uğur Aslan, “Afara: Bir Arabesk Müzikali” isimli oyununu kanser hastası kadın depremzedeler için sahneledi....
spot_imgspot_img

İlgili Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img